FaceBook Frienfeed ' i Satın Aldı!!!

facebookfrienfeedTechCrunch önemli bir haberi dünyaya servis etti. ''Facebook, FrienFeed'i satın aldı.''

Bu haberin ardından Facebook 'tan bir açıklama geldi. Anlaşmanın bir parçası olarak, tüm FriendFeed çalışanlarının Facebook 'a katılacağı ve FriendFeed’in dört kurucusunun Facebook’ta mühendislik ve ürün ekipleri üzerinde üst düzey görevler alacağı belirtildi.

FriendFeed, Google 'da Gmail ve Google Maps gibi ürünlerin geliştirilmesinde önemli roller oynamış Bret Taylor, Paul Buchheit, Jim Norris ve Sanjeev Singh adlı mühendisler tarafından 2007 'de 5 milyon dolarlık bir yatırım ile kurulmuştu.

FriendFeed cephesinden yapılan açıklamada ise, ''Facebook’un FriendFeed’i satın aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. FriendFeed takımı, çok yetenekli Facebook ekibinin bir parçası olmak gurur duyar. Facebook ve FriendFeed ortak bir vizyonu paylaşıyor.'' denildi.

Etiketler: birfacebookfriendfeedsatıngoogleparçasıönemlifrienfeedaldımilyonilecephesindenkurulmuştuyatırımdolarlıkmühendislersanjeevnorrisjimbuchheit
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web kktc tasarım sitesi internet reklam seo dizayn web tasarım yazılım logo google profesyonel arama motoru optimizasyonu web sitesi e-ticaret sayfa şirketi firma

Kıbrıs web Tasarım