KiralikAraba.com alan adı 75 bin TL’ye satıldı, yeni proje yolda

kiralikaraba.com-alan-adiTürkiye için büyük çaplı alan adı satışlarına bir yenisi daha eklendi. KiralikAraba.com 75 bin TL’ye satıldı ve yeni bir proje internet kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de alan adı pazarının oluşmasında büyük katkısı olan alanadlari.com üzerinden gerçekleşen satış sonucunda KiralikAraba.com’un yeni sahibi Yavuz Onur Yavuz oldu. Kendisinden aldığımız bilgiye göre kiralikaraba.com, insanların hızlı ve kolay bir şekilde güvenilir bir platform üzerinden araba kiralayabilecekleri bir proje olarak 2015 yılı içerisinde yayına alınmış olacak.

Yavuz’un alan adı yatırımcılığı ve internet girişimciliği deneyimi bu yatırımın sıradan bir kararla alınmadığını gösterir nitelikte.

Portföydeki diğer alan adları da değerli

E-ticaret sektörüne alan adı alıp satarak başlayan Yavuz, yaklaşık 3 yıldır amatör olarak alan adı yatırımcılığı yaptıktan sonra son 1 yılda marka değeri yüksek kaliteli alan adlarına odaklanmış. Şu anda portföyünde bulunan bazı turizm alan adlarıyla proje geliştirdiklerini söyleyen Yavuz, rezervasyon.com, ucuzucakbileti.com, otobusbileti.com alan adlarının her birini ismiyle müsemma birer proje haline geleceğini söylüyor.

Bu satın almanın 2014 içinde gerçekleşen en büyük satın almalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Zira alandalari.com tarafından 2014′ün ilk yarı raporu açıklanmıştı ve sektörde neler olup bittiğini tek karede görme şansımız olmuştu.


EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım