Webstar Türkiye’ye Başvurular Devam Ediyor!

webstar-logoDijital fikir sahiplerinin projelerini hayata geçirebilmelerine yardım edebilmek için kurgulanan yarışma Webstar Türkiye‘ye bugüne kadar neredeyse ülkemizin tüm şehirlerinden 2000′e yakın fikir ile başvuru gönderilmiş.

Yarışma web sitesindeki Türkiye’nin Fikir Haritası‘ndan da görebileceğiniz gibi, bugüne kadar alınan başvuruların %34′ü İstanbul’dan gönderilmiş. İstanbul’un ardından ikinci sırayı %9 ile Ankara alırken, İzmir %7.3, Bursa %3.4 ve Antalya %3.1 orana dahip. Kilis, Tunceli ve Ardahan ise hiç başvuru göndermemiş olan illerimiz.

12 Ekim’e kadar fikrinizle başvuru yapabileceğiniz Webstar Türkiye’nin ön elemesi 15 Ekim tarihinde yapılacak. Sonrasında ise finale kalan fikirler final jürisinin karşısına çıkacak. Kazanların açıklanacağı ödül töreni ise 6 Kasım’da gerçekleşecek.

Webstar Türkiye’nin kazanan projesi 5000 TL para ödülünün yanında, danışmanlık, yazılım/tasarım ve reklam gibi destekler de alıyor olacaklar.

Sponsorlardan bazıları Turkcell, Reklamz, CNNTürk, Ericsson ve Hurriyet.com.tr. vs...

Sponsorlar dışında çok sayıda da destekleyeni olan yarışmanın jürileri arasında da önemli isimleri görebilirsiniz.

Eğer hayata geçirmek istediğiniz bir dijital fikriniz varsa yaklaşık 1 hafta daha devam edecek olan başvuru sürecinden faydalanabilir ve Webstar Türkiye web sitesi üzerinde yer alan formu doldurup yarışmaya katılabilirsiniz.

Etiketler: webstarbaşvurutürkiye’ninolanfikirisekadarbugüneileyarışmadevamwebdijitalhayatagönderilmişgibidesteklerolacaklarreklamzcnntürk
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım