Lost Biterken Dizi Severler için Yeni Bir Site: Dizimizi.com

dizimizi-logoDizimizi.com, yerli ve yabancı dizilerin hayranlarını ortak bir platformda buluşturan bir komünite sitesi. Sitede diziler hakkında kısa tanıtım yazısı, oyuncu bilgileri, haberler ve site içerisinde dizi hakkında yapılmış tartışmaları görmek mümkün.

Kullanıcılarında dizi, kişi veya grup ekleyerek içeriğine katkıda bulunabildiği dizimizi.com, kemik kullanıcı kitlesini oluşturduktan sonra tam anlamıyla bir user generated content sitesi olacak gibi duruyor. Kullanıcıların sorularıyla ve quizleriyle renklendirdiği sitede girişimin kurucusu Şenel Şahin’in küçük bir şansızlığının söz konusu olduğunu da vurgulamış olalım.

Şöyle ki; Dizimizi.com başarılı bir dizi sitesi olma potansiyeli göstermesine rağmen Lost’un bitişiyle birlikte, FlashForward, Heroes ve Scrubs’ın da yayın hayatlarına son verilmesi biraz kör talih olarak düşünülebilir.

dizimizi-screenshot-640x440

Türk Internet' inde aslında birçok dizi sitesi bulunmakta, ancak bunların büyük çoğunluğu yasadışı dizi stream etmekle ilgileniyor. Televizyon dizileri konusunda yayın yapan geriye kalan 22dakika, dizifilm.com, dizidizi.net ve daha aklıma gelmeyen birkaç site daha bulunmakta ama bu sitelerin hiçbiri kullanıcının geliştireceği çok çeşitli içeriklerden oluşan bir komünite sitesi olma çabasında değiller. Dizimizi.com, bu anlamda rakiplerinden ayrılıyor.

Etiketler: birdizisitesidizimizisitehakkındasitededahabulunmaktaolmayayınkomüniteaslındabirçokindeinternetdüşünülebilirtürkiçinancak
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım