Müzik.net iPhone Uygulaması Artık Ücretsiz!

muziknetOnline müzik dinleme servisi Muzik.net, iPhone uygulaması ile App Store’da bir süredir yer alıyordu. Şimdiye kadar ücretli olan uygulamanın artık ücretsiz olduğunu öğrendik ve uygulama hakkında bir takım istatistikler aldık.

iPhone uygulamasında sanatçı bilgileri, haberler ve etkinlikleri paylaşan Muzik.net’in arşivinin oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. 500.000 yerli ve yabancı albüme erişilebiliyor. Müzik dinlemenin yanında 5000 adet de video klip yine uygulama üzerinden ulaşılabiliyor.

 

muzik-net-iphone

Türkiye’nin ilk mobil müzik uygulaması olan Müzik.net, iPhone App Store’da 60.000 kez indirilmiş. Türkiye’deki iPhone sayısını düşündüğümüzde bu rakamın gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz. Muzik.net iPhone uygulaması aylık 100,000 müzik stream ve 50,000 video görüntülmesine ulaşıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamanın bundan sonra istatistiklerini daha yukarı taşıyacağına şüphe yok.

Mobil veri paketlerinin ucuzlamasıyla mobil müzik dinleyicileri artış gösteriyor. Muzik.net’in iPhone’da ücretsiz olarak yoluna devam etmesini bu nedenle doğru bir strateji olarak söyleyebiliriz.

Etiketler: müzikiphone000muzikücretsiznetuygulamasıbirolanolduğunumobilsöyleyebiliriznet’inuygulamanınuygulamavideoappartıkstore’daolarak
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım