iPhone 4S’in Kontratlı Türkiye Fiyatları Belli Oldu

iphone-4s-logoOperatörlerin birbiri ardına 16 Aralık'ta satışına başlayacaklarını duyurduğu iPhone4S'in fiyatı uzun süredir bekleniyordu. Sessizliği ilk bozan ise Avea oldu. Avea yayınladığı basın bülteninde bireysel kullanıcılar için 24 ay kontratlı iPhone 4S 16 GB modelini her yöne 250 dk konuşma, 250 SMS, 4 GB data paketiyle birlikte aylık 115 TL'den satışa sunacağını açıkladı. Aynı paket özellikleriyle 32 GB iPhone 4S aylık 133 TL, 64 GB'lık modeli ise aylık 151 TL'den satışa sunulacak.

Bültende orta ve büyük paketler hakkında bilgi yer almazken yarından itibaren iPhone 4S'lerin Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktaları'ndan temin edilebileceği bilgisi veriliyor. Bültende ayrıca iPhone 4 8GB modelinin, aylık 4 GB data paketiyle birlikte aylık 87 TL ücretle satılacağı bilgisi paylaşılıyor.

Henüz Avea'nın web sayfasında konuyla ilgili detaylar yer almazken diğer operatörlerin sayfalarında da herhangi bir değişiklik yok. Turkcell ve Vodafone'un da yakın fiyatlardan iPhone 4S'leri satışa sunacağı düşünüldüğünde, bu fiyat aralığının oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz.

Screen-Shot-2011-12-15-at-12.13.55

Not: YAZI GÜNCELLENMEYE DEVAM EDİYOR...


{/zj_fbcomment}
Etiketler: iphoneaylıkaveasatışabültendedenbilgisiisekontratlıyeroperatörlerinoldualmazkendatabirlikte250paketiylesatılacağıpaylaşılıyorücretle
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım