Zynga’dan üç yeni oyun: The Ville, ChefVille ve FarmVille2

theville-225x168Zynga Unleashed 2012 etkinliğinden aktaracak çok fazla ayrıntı var ancak bunu öncelikli bir haber olarak paylaşabiliriz: Zynga dünkü etkinlikte çok sayıda yeniliğin yanında önümüzdeki dönemde yayınlayacağı üç oyunu da açıkladı; The Ville, ChefVille ve Farmville 2.

Sırasıyla bahsedecek olursak The Ville, gördüğümüz kadarıyla Sims’in direkt rakibi olacak bir ikincil yaşam uygulaması. Bir karakter yaratarak başladığınız oyunda, evinizi dekore edebiliyor, gerçek arkadaşlarınızla veya yeni insanlarla tanışabiliyor ve ikincil bir yaşam tasarlayabiliyorsunuz. The Ville bugün tüm dünyada oynanabilecek.

Dream-Home_DolphinTank-640x359

Zynga’nın açıkladığı diğer oyun ChefVille. Bir restoran işleteceğiniz oyunda yeni yemekler yapmak ve müşteri çekmek asıl amaç olarak kurgulanmış. Zynga’nın yeni oyunu geçen yıl ArcadeMonk’un duyurduğu Kebab Dünyası ile benzer bir yapıda çalışacak ve tabi ki kebap dışında yemekler de yapılabilecek Laughing . Zynga ile paylaşılan gerçek yemek tariflerinin oyuna ekleneceği söylenen ChefVille kısa süre içinde oyuncularla buluşacak. Oyunun henüz hiç bir yerde yayınlanmayan fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Şirketin kurucusu ve CEO’su Mark Pincus’un kendisinin açıkladığı ve en büyük heyecanı yaratan oyun ise FarmVille 2 oldu. Üç boyutlu hale getirilen FarmVille’de ekinler dışında etrafla etkileşimin de arttığı net bir şekilde görülüyor. Sunum sırasında çektiğim FarmVille 2′nin ilk görüntülerini aşağıda izleyebilirsiniz.


{/zj_fbcomment}
Etiketler: birchefvillevilleyenifarmvillezyngaüçoyunolarakileyemekleroyundaaçıkladığıoyunugerçekzynga’nın//wwwhttpizleyebilirsinizaşağıda
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım