Yeni iPhone yeni Apple kulaklıklarıyla gelecek

yeni-iphone-kulakligi-225x106Apple’ın iPod ve iPhone’larla birlikte verdiği kulaklıklarını yenilediği bilgisi dün Vietnamca yayına yapan Tinhte.vn, blogunda görsel ve videosuyla birlikte yayınlandı.

Özellikle kulak içinde rahatsızlık yarattığı için sık sık kullanıcıların eleştirisine maruz kalan Apple kulaklıklarının, Eylül ortasında düzenlenecek etkinlikte yeni iPhone’larla birlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Sitede paylaşılan bilgilere göre Foxconn’un Vietnam fabrikasında üretilen yeni Apple kulaklıkları eski modeline oranla biraz daha küçük olacak ve kulakta acıya sebep vermeyecek.

Apple’ın büyük ürün çıkışı öncesi piyasaya sızan bu çeşit net görsellerin genellikle doğru olduğuna şahit olduk. Yeni iPhone hakkında sızan görselleri düşündüğümüzde de küçülmüş bağlantı noktası gibi değişiklikler büyük ihtimalle doğru çıkacak. Bu noktada teknoloji çevrelerinde dolaşan iPhone 5 ismi yerine aynen iPad’de olduğu gibi ürünün “Yeni iPhone” olarak isimlendirileceğini tahmin ediyorum.

Sanırım gerçeği öğrenmek için fazla beklememiz gerekmeyecek Wink

Görsel Kaynak: Tinhte.vn


{/zj_fbcomment}
Etiketler: yenibirlikteappleiphonedoğrugörselsıktahmingibiiçintinhteiphone’larlaapple’ınsızanbüyükçıkacaknoktadabağlantınoktasıpiyasaya
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım