anyMutfağınızda tasarıma önem veren hanımlar için birbirinden şık ve kaliteli ürünleri ANY Home mağazalarında bulabilirsiniz. Türkiye'de İstanbul Zorlu Center'da, KKTC'de Lefkoşa ve Girne'de mağazalara ulaşabilirsiniz. Dünya lideri çok özel markaları sizlerin beğenisine sunmakta. Her zevke uygun mutfak ürünleri, tencereden tavaya, çatal bıçak setlerinden çeyiz setlerine, yemek takımlarından aksesuarlara, elektrikli ürünlerden ev tekstiline kadar diğer tüm kategorideki ürünlere göz atmadan geçmeyin!

Mutfağınızı tamamen size ait bir dünya haline getirecek çözümleri sunan ANY HOME, mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, ev tekstili ve daha birçok ürün yelpazesinde mutlaka incelemeniz gereken bir online alışveriş sitesidir. Bütçenize en uygun ekonomik mutfak modelleri ile tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen ANY.com.tr, özellikle kaliteli, aynı zamanda ucuz mutfak ürünleri  ile her keseye hitap etmektedir.

Mutfak gereçleri açısından son derece uygun çözümler sunan ANY HOME'da tabi ki farklı ürün grupları da mevcut. Yemek yapmayı bir zevk haline getiren, kalitesi ve zerafetiyle mutfak gereçleri, birbirinden şık porselen yemek takımları ve kahvaltı takımları ile,  tava, düdüklü tencere, kek kalıpları, fırın tepsileri, tencere takımları ve çatal kaşık bıçak takımları da cabası!

ANY'nin mutfak kategorisinde çeyiz hazırlığı yapan genç kızların ilgisini çekecek tarzda bir çok ürün bulunmaktadır. Bir çok dünya markasını aynı çatıda toplayan ANY HOME Mağazası'nda elektrikli ev aletlerini de inceleyebilirsiniz. Kahve Makineleri, Mikserler, Kettle vb. daha bir çok ürün mevcut. Öte yandan saklama kapları, sebzelikler, çaydanlık ve cezve gibi daha bir çok ürün de sofra kategorisinde yer almaktadır. 

Mutfak ürünleri fiyatları ve aynı zamanda mutfak modelleri ile birçok kişinin tercihi olan ANY HOME, porselen yemek takımları, kahvaltı takımları ve çay setleri de mutfak eksikliklerini tamamlamak isteyenler için ucuz fiyat garantisiyle müşterilerin beğenisine sunuyor. Bu nedenle her zevke uygun mutfak ürünleri seçimi ve dizaynları önem taşımaya başlıyor. Aynı zamanda misafirlerimizin gözünde daha modern bir görüntü oluşturabiliyorsunuz. Mutfağınızı daha kullanışlı ve verimli kullanabilmeniz için öncelikle mutfağınızın büyüklüğü hiç de önemli değildir.  Küçük alanlardan maksimum fayda sağlamayı kolaylaştıran ergonomik mutfak modelleri ile bu uyumu yakalayabilirsiniz.

ANY HOME ONLINE ALIŞVERİŞ SİTESİ

kktc eczane mobile app

Kuzey Kıbrıs Nöbetçi Eczaneler

Modern arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde, Kuzey Kıbrıs'ın tamamını kapsayan tüm eczanelerin listesini görebilir veya size en yakın nöbetçi eczaneleri tek bir dokunuşla telefonla arayabilir, haritada konumunu görerek gerçek zamanlı yol tarifi alabilirsiniz.

KKTC'deki tüm bölgelerdeki eczaneleri görebileceğiniz mobil uygulamamızı indirebilirsiniz!

 apple storegoogle play

Instagram sesli mesaj

Dört ay önce test edilmeye başlayan sesli mesaj özelliği bugün Instagram Direct‘te yerini aldı. Artık kullanıcılar mikrofon ikonuna basılı tutarak kısa sesli mesajlar kaydedebilecek ve gönderebilecek. En fazla 1 dakika uzunluğunda olabilen bu mesajlar Instagram’ın kaybolan video ve fotoğraf gönderme özelliğinin aksine kalıcı olacak.

tiktok

Bir süredir Twitter’da bazı içerikleri ve içerik sağlayıcıları sessize almaya başladım. Zira uzun süre sosyal medyada vakit geçirmek zorunda kalıyorum, haliyle gördüğüm, okuduğum, izlediğim bazı şeyler kendimden bile nefret etmeme, bazı anları gerçekten boşa geçirdiğimi düşünmeme neden oluyor. Bu sessize alan kelimeler kimi zaman bir kitabını dahi elime alıp okumayacağım bir yazarın adı olurken, kimi zaman bir futbolcuya ya da bir siyasi görüşe evrilebiliyor. Son zamanlarda karşıma çıkmasından feci şekilde rahatsız olduğum videolar bütününü oluşturan mobil uygulama TikTok da bir süredir kendi hesabımda sessize aldığım kelimelerden biriydi; ta ki bir yerde engellesem başka yerde karşıma çıkmasını engel olamayacağımı anladığım ana kadar.

cocuk ve bilgisayar

Dijital bir dünyaya “merhaba” diyen Z kuşağı cep telefonsuz ya da tabletsiz bir dünya düşleyemiyor. 80 ve 90’ların televizyon çocukları olan bugünün ebeveynlerinin ise kendisinden sonra gelen neslin bu teknolojik cihazlar ile arasında oluşan organik bağı tam olarak anlamaları mümkün değil.

Artan medya araçları nedeni ile bir dönem ‘televizyon izlemenin çocuklar üzerinde oluşturduğu etkilerine’ yönelik araştırmaların kapsam alanı da genişledi.  Televizyon kadar cep telefonları ve tabletlerin de çocukların gelişimlerini etkilediği artık bir gerçek. Literatüre, ekran karşısında fazla vakit geçirmenin çocukların bilişsel, duygusal ve davranışsal gelişimine yönelik etkilerini masaya yatıran yeni bir araştırma daha ekleniyor.

wordapp

İnternet şirketleri arasındaki rekabet arttıkça dijital içerik üretiminin sınırları da hızla genişliyor. Wordapp.io adlı yerli girişim, geliştirdiği özel platformla bu ihtiyacı hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak için çalışıyor.

Wordapp, Haziran 2015’te Cem Akbar Arel, Jorn Elferink ve Volkan Temizkan tarafından kurulan bir girişim. Temel amacı internette hizmet veren işletmelerin içerik ve içerik pazarlamasına dair bütün problemleri çözmek. Bu amaçla geliştirilen  otomatik içerik işleme altyapısı rakiplerine göre maliyet açısından 2 kat, zaman açısından 10 kat tasarruf ediyor. Platformun bu iddiasını doğrulamak için elbette farklı platformlarda net bir kıyaslama yapmak gerekiyor ancak kısa deneyimim neticesinde içerik üretimini hızlandıran bir yapı kurulduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

collectapi

Collect Api, API arayan kullanıcılar için bir pazaryeri olarak hizmet veriyor.

Firmalara ve geliştiricilere aradıkları API’ları hızlıca bulmalarını ve tek bir noktadan kolay bir şekilde entegre etmelerini sağlayan CollectApi.com, API arayan kullanıcılar için bir pazaryeri olarak hizmet veriyor. Geliştirdiğiniz API‘ları paylaşabileceğiniz bir platform da olan Collect Api, ülkemizde eksik olan bir açığı doldurmayı hedefliyor.

cambly kids

Anadili İngilizce olan öğretmenlerle görüntülü dersler yaparak İngilizce pratik yapılmasına imkan sağlayan İngilizce öğrenme uygulaması Cambly, çocuklar için Cambly Kids ürününü yayına aldığını açıkladı.

2 yıl önce Türkiye pazarına giren San Francisco merkezli İngilizce öğrenme uygulaması Cambly, bugün Cambly Kids ürününü tanıttı. Cambly, bu ürün ile çocuklara özel İngilizce programı, tecrübeli hocalar, renkli ders materyalleri ve son teknolojileri kullanarak çocuklara İngilizce’yi eğlenceli bir şekilde öğretmeyi amaçlıyor. Cambly Kids, çocukların bire bir ders esnasında anne-babalarının gözetiminde ve evlerinin güvenli ortamında olmalarını sağlıyor. Ayrıca anne-babalar ders kayıtlarını tekrar izleyebiliyor ve hocalarla iletişim halinde çocuklarının İngilizce öğrenme süreçlerini takip edebiliyorlar. Dersler çocukların ilgi seviyelerini yüksek seviyede tutabilmek için olabildiğince interaktif şekilde işleniyor.

AutoGravity

Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan mobil uygulamalar tüketicinin satın alma süreçlerini kolaylaştırırken, işletmelere de başarı getiriyor. Dijital ortamda ürün ve hizmet kalitesi başarının sırrı gibi görünse de, başarı için gizli anahtar “müşteri deneyimi’nin arkasında yatıyor.

Kullanıcısına birkaç adımda ürünü satın almayı sağlayacak uygulamalara artık aşinayız. Satın alma süreçleri uzun ve bir ton evrak işinden ibaret olan konut satın almayı bile artık çok daha kolay hale getiren uygulamalar var.

apple music genius

Apple Music uygulaması üzerinden şarkı sözlerini yayınlama özelliği için Genius ile anlaştı. Yeni özellikle birlikte Apple Music oynatıcısı üzerinden kullanıcılar dinledikleri şarkıların sözlerini anlık olarak görebilecek.

Dünyanın en büyük müzik anskilopedisi olarak anılan Genius, Apple Music ile kapsamlı bir anlaşma yaptı. Bundan böyle Genius’un sahip olduğu şarkı sözleri içeriği, Apple Music kullanıcılarına sunulacak. Bununla birlikte Genius üzerinden dinlenecek şarkıların resmi oynatıcısı da Apple Music olacak.

TOP

kıbrıs web tasarım