Uzman TV'nin iPhone Uygulaması Yayınlandı!

uzmantv_logo

UzmanTV’nin iPhone uygulaması bugün yayına girdi. Şimdiden en çok indirilen 25 ücretsiz uygulama listesinde 5. sıraya yerleşen UzmanTV, “Lifestyle” kategorisinde de 1. sırada bulunuyor.

Şimdiye kadar yapılan 13 yorumun hepsinin olumlu olması uygulamanın hedefine ulaştığının bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

iPhone’larda görüntülenebilmesi için Mpeg4 formatına çevirilen videolar, hiçbir duraklama olmadan çok hızlı bir şekilde izlenebiliyor.

Çok sade bir arayüz ile sunulan uygulamada videolar arasında arama yapmak ve videoları kanallar, kategoriler veya uzmanlara göre sıralamak mümkün.

İlk yazı yayınlandığı tarihte UzmanTV’nin mobil versiyonundan söz edilmiş olsa da, şimdilik m.uzmantv.com adresinde herhangi bir hareketlilik görünmüyor.

UzmanTV için çok değerli olacak olan mobil entegrasyonun bir süre sonra tüm mobil cihazlar için tamamlanacağını tahmin ediyoruz.

Tags: birçokuzmantviçinmobiluzmantv’ninvideolariphoneuygulamasıkategorileruzmanlaraveyagöresıralamakyazıilkblog/uzman/imagemümkünkanallarvideoları
TOP

Kıbrıs web Tasarım