Steve Jobs WWDC’10 İçin 7 Haziran’da Sahnede

apple-logo-steve-jobs1Apple'ın Uluslararası Geliştiriciler Konferansı WWDC yaklaşırken, şirket bir basın duyurusuyla etkinlik hakkında bilgi verdi. 7 Haziran Pazartesi günü düzenlenecek konferansta Apple CEO’su Steve Jobs yine sahne alacak ve merak edilen sorular cevap bulacak.

Bu yıl Apple’dan beklenen yeniliklerin başında 4. nesil iPhone geliyor ama bilindiği üzere geçen ay cihazın prototipi ele geçirilmişti. Yine de son hali merakla beklenen iPhone HD hakkında gelen son bilgiler kameralı görüşmeye dikkat çekilecek reklam filmlerinin hazırlandığı yönünde.

Yeni nesil iPhone’un dışında Apple’ın iPhone OS 4.0 resmi çıkış tarihi, iTunes 9.2 sürümü, Mac Pro güncellemesi ve Mac OS X 10.7 hakkında yenilikler paylaşması da bekleniyor.

Biletleri rekor bir satışla 8 günde tükenen Apple’ın yıllık konferansına 5000 geliştirici katılacak. Geliştiriciler 5 gün sürecek etkinlikte çeşitli eğitim ve yeniliklerle tanışacak ve uygulamalar, Internet, geliştirici araçları, grafik ve medya gibi alanlarda bilgilendirilecek. Geçtiğimiz yıl %100′ün üzerinde bir büyümeyakalayan Apple'ın planları bakalım bu yıl neler getirecek.

Tags: hakkındayılapplebiriphoneapple’ınsteveyinebeklenenmacnesilsongeliştiricigeliştiricilerjobsınpaylaşmasıyeniliklergüncellemesirekor
TOP

Kıbrıs web Tasarım