Angry Birds Space yolda

angry-birds-space-2-225x200Halka açılma planları yapan Finlandiyalı oyun şirketi Rovio tarafından geliştirilen ve son olarak Facebook versiyonu da piyasaya çıkan mobil oyun, yeni versiyonu Angry Birds Space ile de çok konuşulacağa benziyor.Angry Birds Space oyununun çıkış tarihi olarak 22 Mart 2012 açıklandı. Rovio'nun bu oyunla birlikte Angry Birds'de büyük yeniliklerin ve değişikliklerin yer alması söz konusu olacak gibi. Oyunun en ilgi çekici yanlarından biri, geliştirilme sürecinde NASA ve National Geographic'in desteğinin olması.

Adından da anlaşabileceği üzere yeni Angry Birds oyunun uzayda geçmesi ve yepyeni oyun dinamikleri içermesi bekleniyor. Oyunun resmi web sitesinde yer alan "One small fling for a bird, one quantum leap for birdkind" sözünün, Neil Armstrong'un aya ayak basmasının ardından söylediği "Benim için küçük insanlık için büyük adım" sözüne atıfta bulunmasından da anlıyoruz bunu.

angry-birds-space

22 Mart 2012 tarihinde piyasaya çıkacak oyun, yer çekimi konusunda keyifli yenilikler içerecek. Yani oyun motorunun Angry Birds Space ile değişmesi bekleniyor. Oyunda yeni karakterlerin, yeni özelliklerin ve yeni bölümlerin yer alacağı kesin. Oyunun logosunda yer alan "Space" metinindeki anten de, uzaylıları çağrıştırıyor. Kızgın kuşların ünü artık dünya dışına da taşıyor diyebiliriz. Angry Birds Space, Angry Birds tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor.


{/zj_fbcomment}
Tags: birdsangryspaceoyunyeryenioyununbekleniyorilebüyükalaniçin2012martpiyasayaversiyonutarafındanolarakrovioadım
TOP

Kıbrıs web Tasarım