anyMutfağınızda tasarıma önem veren hanımlar için birbirinden şık ve kaliteli ürünleri ANY Home mağazalarında bulabilirsiniz. Türkiye'de İstanbul Zorlu Center'da, KKTC'de Lefkoşa ve Girne'de mağazalara ulaşabilirsiniz. Dünya lideri çok özel markaları sizlerin beğenisine sunmakta. Her zevke uygun mutfak ürünleri, tencereden tavaya, çatal bıçak setlerinden çeyiz setlerine, yemek takımlarından aksesuarlara, elektrikli ürünlerden ev tekstiline kadar diğer tüm kategorideki ürünlere göz atmadan geçmeyin!

Mutfağınızı tamamen size ait bir dünya haline getirecek çözümleri sunan ANY HOME, mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, ev tekstili ve daha birçok ürün yelpazesinde mutlaka incelemeniz gereken bir online alışveriş sitesidir. Bütçenize en uygun ekonomik mutfak modelleri ile tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen ANY.com.tr, özellikle kaliteli, aynı zamanda ucuz mutfak ürünleri  ile her keseye hitap etmektedir.

Mutfak gereçleri açısından son derece uygun çözümler sunan ANY HOME'da tabi ki farklı ürün grupları da mevcut. Yemek yapmayı bir zevk haline getiren, kalitesi ve zerafetiyle mutfak gereçleri, birbirinden şık porselen yemek takımları ve kahvaltı takımları ile,  tava, düdüklü tencere, kek kalıpları, fırın tepsileri, tencere takımları ve çatal kaşık bıçak takımları da cabası!

ANY'nin mutfak kategorisinde çeyiz hazırlığı yapan genç kızların ilgisini çekecek tarzda bir çok ürün bulunmaktadır. Bir çok dünya markasını aynı çatıda toplayan ANY HOME Mağazası'nda elektrikli ev aletlerini de inceleyebilirsiniz. Kahve Makineleri, Mikserler, Kettle vb. daha bir çok ürün mevcut. Öte yandan saklama kapları, sebzelikler, çaydanlık ve cezve gibi daha bir çok ürün de sofra kategorisinde yer almaktadır. 

Mutfak ürünleri fiyatları ve aynı zamanda mutfak modelleri ile birçok kişinin tercihi olan ANY HOME, porselen yemek takımları, kahvaltı takımları ve çay setleri de mutfak eksikliklerini tamamlamak isteyenler için ucuz fiyat garantisiyle müşterilerin beğenisine sunuyor. Bu nedenle her zevke uygun mutfak ürünleri seçimi ve dizaynları önem taşımaya başlıyor. Aynı zamanda misafirlerimizin gözünde daha modern bir görüntü oluşturabiliyorsunuz. Mutfağınızı daha kullanışlı ve verimli kullanabilmeniz için öncelikle mutfağınızın büyüklüğü hiç de önemli değildir.  Küçük alanlardan maksimum fayda sağlamayı kolaylaştıran ergonomik mutfak modelleri ile bu uyumu yakalayabilirsiniz.

ANY HOME ONLINE ALIŞVERİŞ SİTESİ

kktc eczane mobile app

Kuzey Kıbrıs Nöbetçi Eczaneler

Modern arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde, Kuzey Kıbrıs'ın tamamını kapsayan tüm eczanelerin listesini görebilir veya size en yakın nöbetçi eczaneleri tek bir dokunuşla telefonla arayabilir, haritada konumunu görerek gerçek zamanlı yol tarifi alabilirsiniz.

KKTC'deki tüm bölgelerdeki eczaneleri görebileceğiniz mobil uygulamamızı indirebilirsiniz!

 apple storegoogle play

tiktok

Bir süredir Twitter’da bazı içerikleri ve içerik sağlayıcıları sessize almaya başladım. Zira uzun süre sosyal medyada vakit geçirmek zorunda kalıyorum, haliyle gördüğüm, okuduğum, izlediğim bazı şeyler kendimden bile nefret etmeme, bazı anları gerçekten boşa geçirdiğimi düşünmeme neden oluyor. Bu sessize alan kelimeler kimi zaman bir kitabını dahi elime alıp okumayacağım bir yazarın adı olurken, kimi zaman bir futbolcuya ya da bir siyasi görüşe evrilebiliyor. Son zamanlarda karşıma çıkmasından feci şekilde rahatsız olduğum videolar bütününü oluşturan mobil uygulama TikTok da bir süredir kendi hesabımda sessize aldığım kelimelerden biriydi; ta ki bir yerde engellesem başka yerde karşıma çıkmasını engel olamayacağımı anladığım ana kadar.

Instagram sesli mesaj

Dört ay önce test edilmeye başlayan sesli mesaj özelliği bugün Instagram Direct‘te yerini aldı. Artık kullanıcılar mikrofon ikonuna basılı tutarak kısa sesli mesajlar kaydedebilecek ve gönderebilecek. En fazla 1 dakika uzunluğunda olabilen bu mesajlar Instagram’ın kaybolan video ve fotoğraf gönderme özelliğinin aksine kalıcı olacak.

cocuk ve bilgisayar

Dijital bir dünyaya “merhaba” diyen Z kuşağı cep telefonsuz ya da tabletsiz bir dünya düşleyemiyor. 80 ve 90’ların televizyon çocukları olan bugünün ebeveynlerinin ise kendisinden sonra gelen neslin bu teknolojik cihazlar ile arasında oluşan organik bağı tam olarak anlamaları mümkün değil.

Artan medya araçları nedeni ile bir dönem ‘televizyon izlemenin çocuklar üzerinde oluşturduğu etkilerine’ yönelik araştırmaların kapsam alanı da genişledi.  Televizyon kadar cep telefonları ve tabletlerin de çocukların gelişimlerini etkilediği artık bir gerçek. Literatüre, ekran karşısında fazla vakit geçirmenin çocukların bilişsel, duygusal ve davranışsal gelişimine yönelik etkilerini masaya yatıran yeni bir araştırma daha ekleniyor.

TOP

kıbrıs web tasarım