web gorselKıbrıs 'ta tüp bebek, yumurta donasyonu vb. tedavi hizmetleri sunan Tüp Bebeğim'i yeni görsel arayüzü ile yayına aldık. Mobil uyumlu ve son teknoloji yazılım altyapısı ile hazırlanan web sitesinde, tüp bebek konusunda güncel makaleleri ve en çok merak edilenleri bulabilirsiniz.

Yumurta Donasyonu gibi tedaviler hakkında detaylı bilgi ve Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisi fiyat aralığı hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

"Çocuk sahibi olmak her bireyin hakkıdır" sloganı ile yola çıkan Tüp Bebek Merkezi, modern hastanesi ve tecrübeli ekibiyle hastalarına en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Hastanenin gebelik oranı ise, uzman doktor, embriyolog ve teknolojik hastanesi sayesinde gayet üst seviyelerde syretmektedir.

Tüp bebek tedavisi için fiyatlarının diğer merkezlere göre daha uygun olduğunu belirten Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi (Tüp Bebeğim), bu tedavi süreci içerisinde ilgili ve duyarlı danışmanıyla  sizlerden gelecek her türlü öneri ve görüşlere hazır bulunmaktadır.

Kıbrıs tüp bebek merkezleri içerisinde yer alan Tüp Bebeğim'i bizi tercih ettiği için teşekkür eder, yaptığımız Web sitesinde, işlerinde bol kazanç ve bereket getirmesini dileriz.

Detaylı bilgi için www.kibristupbebegim.com

bicare popupBicare Sigorta şirketi ileKıbrıs'ta aklınıza gelebilecek her türlü sigorta hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Günümüzün vazgeçilmez teknolojileri olan İnternet ve Cep Telefonu ile ürün ve hizmetlere erişimimiz artık çok daha kolay ve güvenli hale geldi. Bu şekilde tüm sigorta işlemlerinizi çok büyük hızla yürütmeye başlayabilirsiniz. KKTC Sigorta ürünleri ve poliçelerimiz ile alakalı tüm işlemler için İnternet üzerinden başvuru, sorgulama ve ödeme işlemlerini anına yapabilirsiniz. Artık online poliçe sorgulama işlemleri ile poliçenizi sorgulayabilir ve karşılaştırma yapmak için hiç zaman harcamanıza gerek kalmadan anında yapabilirsiniz.

Kıbrıs'ta özel sağlık sigortası, kasko veya zorunlu trafik sigortası vs. gibi tüm sigortaları Bicare Insurance'ın Web Sitesinden KKTC Online Poliçe Sorgulama hizmeti ile birkaç dakika için sorgulayabilir poliçenize ait detayları öğrenebilirsiniz.

Bicare ' e üye olarak şirketimiz aracılığıyla satın aldığınız tüm poliçeleri görebilir, poliçenizin bitiş tarihinden önce size özel teklifleri karşılaştırabilir ve böylece birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz poliçeniz ile ilgili teminat değişikliklerini de Bicare'e anında ileterek hızlı ve kaliteli hizmetin devamlılığını da sağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra hasar işlemlerinizi takip edebilir ve bu işlemlerin en kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bicare Insurance olarak, sizelere acenteleri tek tek dolaşmadan ve zaman kaybu yaşamadan, en uygun fiyatlı poliçelere kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz; Online, Cep Telefonu, Trafik, Konut poliçe sorgulama ve hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz

www.bicareinsurance.com

kibris sirdas mobilya

Kıbrıs'ta yatak ve mobilya sektöründe yerli üretimin getirdiği avantajıyla piyasada lider konumda bulunan Sırdaş Mobilya (Teliş Ltd.)  geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine en fazla ürün opsiyonu (renk, ebat, özel seçenekler vb.) sunan bir firmadır. Kıbrıs'ın en iyi mobilya alışveriş siteleri arasında olan Sırdaş Mobilya, size çok özel fırsat ve kampanya seçenekleri sunmaktadır. Müşteri Memnuniyeti odaklı hedefi ve yaklaşımı sayesinde online mağazasından (www.sirdasmobilya.com) güvenli bir şekilde kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş imkanı sunmaktadır.  Kıbrıs'ın en büyük ürün kategorisi ve ürün grubu ile bütçenize en uygun ürünü bulacağınızdan eminiz.

Kıbrıs mobilya firmaları arasında adadaki en fazla mağazaya sahip olan Sırdaş Mobilya, düğün paketleri, oturma grupları, yatak takımları, koltuk, şilte, baza, çekyat, köşe koltuk, sandalye ve daha birçok kendi üretimimiz ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sırdaş Mobilya, online satış ve güvenli alışverişin yanısıra, KKTC Yatak - Mobilya üretimi yaptığı ürünlerde TSE  kalite standartları doğrultusunda kendi ürününün her zaman arkasında durarak, garanti hizmeti vermektedir.

kibris tup bebek merkezimiz

Neden Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi?

Tüp bebek tedavisi, kısırlık gibi birçok nedenden dolayı doğal yöntemlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerin laboratuvar ortamında eşin sağlıklı olarak gebe kalmasıdır. Çiftlerden birisinde gebe kalmayı engelleyen veya zorlaştıran bazı rahatsızlıklar olabilir. Bu şekilde rahatsızlıklara sahip olan çiftler çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen maalesef gebe kalamayabiliyorlar.

Tüp bebek tedavi sürecinde, işleyiş şekli; Erkek partnerden sperm alınarak, kadın partnerden de alınan yumurta hücresi birlikte laboratuvar ortamında döllenir. Mikroenjeksiyon methoduyla yapılan bu işlemde direkt olarak eşlerin kendilerine ait sperm ve yumurta hücreleri kullanılmaktadır. Döllenme evresi başarılı bir şekilde tamamlandıktan hemen sonra oluşan embriyo annenin rahmine yerleştirilir. Tüm bu işlemler büyük bir emekle, en modern ve teknolojik yöntemlerle ve titizlikle gerçekleştirilir. Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda detaylı bilgi için KIBRIS EN İYİ TÜP BEBEK MERKEZİ linkine tıklayarak, ilgili hastanenin web sayfasına ulaşarak, alanında uzman olan doktordan randevu alabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi ve Yumurta Donasyonu Fiyatları 2024

Kıbrıs tüp bebek tedavisinde birçok farklı yöntem uygulanabilmektedir. Bu tedaviler eşin yaşı ve diğer kısırlığa neden olan sebeplerden dolayı hastadan hastaya değişebilmektedir. En uygun ve başarılı sonuçlanacak tedaviyi seçebilmek için, öncelikle doktor muayenesi ve testler sayesinde toplanan bilgiler ışığında planlanırlar. Bu nedenle tedavi süreci herkeste tam olarak aynı şekilde sonuçlanmayabilir. O yüzden Kıbrıs tüp bebek tedavisi fiyatları 2024 değişiklikler gösterebilmektedir. Ama şunu söyleyebiliriz ki; Tüp bebek ve diğer kısırlık tedavileri hakkında Avrupa'daki diğer hastanelere göre en uygun fiyatlar Girne Tüp Bebek Merkezi Hastanesinde bulunmakta ve gebelikte sağlıklı yüksek başarı oranları hakkında detaylı bilgi için;  Uzm. Dr. Verda Özkent TUNÇBİLEK gibi alanında uzman doktorumuzdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

www.kibristupbebek.com.tr

kktc eczane mobile app

Kuzey Kıbrıs Nöbetçi Eczaneler

Modern arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde, Kuzey Kıbrıs'ın tamamını kapsayan tüm eczanelerin listesini görebilir veya size en yakın nöbetçi eczaneleri tek bir dokunuşla telefonla arayabilir, haritada konumunu görerek gerçek zamanlı yol tarifi alabilirsiniz.

KKTC'deki tüm bölgelerdeki eczaneleri görebileceğiniz mobil uygulamamızı indirebilirsiniz!

 apple storegoogle play

TOP

Kıbrıs web Tasarım