kibris tup bebek merkezimiz

Neden Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi?

Tüp bebek tedavisi, kısırlık gibi birçok nedenden dolayı doğal yöntemlerle çocuk sahibi olamayan çiftlerin laboratuvar ortamında eşin sağlıklı olarak gebe kalmasıdır. Çiftlerden birisinde gebe kalmayı engelleyen veya zorlaştıran bazı rahatsızlıklar olabilir. Bu şekilde rahatsızlıklara sahip olan çiftler çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen maalesef gebe kalamayabiliyorlar.

Tüp bebek tedavi sürecinde, işleyiş şekli; Erkek partnerden sperm alınarak, kadın partnerden de alınan yumurta hücresi birlikte laboratuvar ortamında döllenir. Mikroenjeksiyon methoduyla yapılan bu işlemde direkt olarak eşlerin kendilerine ait sperm ve yumurta hücreleri kullanılmaktadır. Döllenme evresi başarılı bir şekilde tamamlandıktan hemen sonra oluşan embriyo annenin rahmine yerleştirilir. Tüm bu işlemler büyük bir emekle, en modern ve teknolojik yöntemlerle ve titizlikle gerçekleştirilir. Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda detaylı bilgi için KIBRIS EN İYİ TÜP BEBEK MERKEZİ linkine tıklayarak, ilgili hastanenin web sayfasına ulaşarak, alanında uzman olan doktordan randevu alabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi ve Yumurta Donasyonu Fiyatları 2024

Kıbrıs tüp bebek tedavisinde birçok farklı yöntem uygulanabilmektedir. Bu tedaviler eşin yaşı ve diğer kısırlığa neden olan sebeplerden dolayı hastadan hastaya değişebilmektedir. En uygun ve başarılı sonuçlanacak tedaviyi seçebilmek için, öncelikle doktor muayenesi ve testler sayesinde toplanan bilgiler ışığında planlanırlar. Bu nedenle tedavi süreci herkeste tam olarak aynı şekilde sonuçlanmayabilir. O yüzden Kıbrıs tüp bebek tedavisi fiyatları 2024 değişiklikler gösterebilmektedir. Ama şunu söyleyebiliriz ki; Tüp bebek ve diğer kısırlık tedavileri hakkında Avrupa'daki diğer hastanelere göre en uygun fiyatlar Girne Tüp Bebek Merkezi Hastanesinde bulunmakta ve gebelikte sağlıklı yüksek başarı oranları hakkında detaylı bilgi için;  Uzm. Dr. Verda Özkent TUNÇBİLEK gibi alanında uzman doktorumuzdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

www.kibristupbebek.com.tr

kibris sirdas mobilya

Kıbrıs'ta yatak ve mobilya sektöründe yerli üretimin getirdiği avantajıyla piyasada lider konumda bulunan Sırdaş Mobilya (Teliş Ltd.)  geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine en fazla ürün opsiyonu (renk, ebat, özel seçenekler vb.) sunan bir firmadır. Kıbrıs'ın en iyi mobilya alışveriş siteleri arasında olan Sırdaş Mobilya, size çok özel fırsat ve kampanya seçenekleri sunmaktadır. Müşteri Memnuniyeti odaklı hedefi ve yaklaşımı sayesinde online mağazasından (www.sirdasmobilya.com) güvenli bir şekilde kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş imkanı sunmaktadır.  Kıbrıs'ın en büyük ürün kategorisi ve ürün grubu ile bütçenize en uygun ürünü bulacağınızdan eminiz.

Kıbrıs mobilya firmaları arasında adadaki en fazla mağazaya sahip olan Sırdaş Mobilya, düğün paketleri, oturma grupları, yatak takımları, koltuk, şilte, baza, çekyat, köşe koltuk, sandalye ve daha birçok kendi üretimimiz ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sırdaş Mobilya, online satış ve güvenli alışverişin yanısıra, KKTC Yatak - Mobilya üretimi yaptığı ürünlerde TSE  kalite standartları doğrultusunda kendi ürününün her zaman arkasında durarak, garanti hizmeti vermektedir.

girne tup bebekKıbrıs 'ın tüp bebek merkezi olan ve Girne'de yenilikçi ve modern hastanesi ile kurulmuş olan Girne Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman doktorları Op.Dr. Verda Tunçbilek ve güleryüzlü ekibi ile hizmet vermeye devam etmekte. 

Özellikle tüp bebek tedavileri yanında yumurta donasyonu, genetik tarama, yumurta dondurma, cinsiyet seçimi gibi birçok tedavi yöntemi mevcut.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'nin web sitesi tasarım ve SEO ihtiyaçlarını karşılayarak yeni görsel arayüzünü yayına almış bulunuyoruz. Mobil uyumlu ve son teknoloji altyapısı ile hazırlanan web sitesinde, tüp bebek konusunda en çok merak edilenleri, bütçe-maaliyet, fiyatları, tüp bebek yaptıranları ve daha birçok konu başlığını bulabilirsiniz.

Yumurta Donasyonu nedir kimlere uygulanır ve Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisi başarı oranları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

"Minik kalpler, minik mucizeler ile en güzeli ve en hayırlısı sizinle olsun" sloganı ile yola çıkan Girne Tüp Bebek Merkezi, sağlıklı gebelik oranlarında yakaladığı yüksek başarıyla Kıbrıs'ın en çok tercih edilen hastanesi olmakta, kendi sunduğu danışmanlık, transfer, özel şoför, hotel konaklaması gibi birçok hizmet ile hasta memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedef almıştır.

Kıbrıs tüp bebek merkezleri içerisinde sağlam adımlarla ilerleyen Girne Tüp Bebek Merkezi'ne bizi tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunar, işlerinde bol kazanç ve bereket getirmesini dileriz.

Detaylı bilgi için www.kibristupbebek.com.tr

kktc eczane mobile app

Kuzey Kıbrıs Nöbetçi Eczaneler

Modern arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde, Kuzey Kıbrıs'ın tamamını kapsayan tüm eczanelerin listesini görebilir veya size en yakın nöbetçi eczaneleri tek bir dokunuşla telefonla arayabilir, haritada konumunu görerek gerçek zamanlı yol tarifi alabilirsiniz.

KKTC'deki tüm bölgelerdeki eczaneleri görebileceğiniz mobil uygulamamızı indirebilirsiniz!

 apple storegoogle play

Instagram sesli mesaj

Dört ay önce test edilmeye başlayan sesli mesaj özelliği bugün Instagram Direct‘te yerini aldı. Artık kullanıcılar mikrofon ikonuna basılı tutarak kısa sesli mesajlar kaydedebilecek ve gönderebilecek. En fazla 1 dakika uzunluğunda olabilen bu mesajlar Instagram’ın kaybolan video ve fotoğraf gönderme özelliğinin aksine kalıcı olacak.

TOP

Kıbrıs web Tasarım