KKTC Kurumsal Kimlik

Size en kaliteli hizmeti vermekte ısrarcıyız.

Sektörünüzdeki en şık ve zengin görünüme sahip olun, rakiplerinize fark atın.

referans

 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimliğinizden farklı bir Web sitesi firmanızın prestijinizi zedeler. Kurumsal Kimliğiniz ile bütünlük sağlayan Web siteleri ile marka imajınızı ve marka bilinirliğinizi güçlendirir. Hazırladığımız Web sitelerinde standartlarımız arasında kurumsal kimliğinizle bütünlük sağlayan Web siteleri hazırlamak vardır.

Web sitesi ile kurumsal kimlik uyumunu görebilirsiniz.

kurumsal-kimlik

 

Web-sitesi

Yönetim Paneli

Dinamik olarak hazırladığımız Web sitesi tasarımlarında, kuruma özel olarak geliştirdiğimiz yönetim paneli ile Web sitesinin tasarımı ve renkleri hariç, TAMAMINI dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Kolay kullanımı ile, sayfaları ve resimleri yönetip, sitenin genel ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Kolay ve Anlaşılır Arayüz

Örnekte de görüldüğü üzere, oldukça basit ve kolay bir arayüz ile siteniz üzerinde, dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Internet sitesinin içeriğini güncellemek artık neredeyse word’ de yazı yazabilen herhangi bir kişinin yapabileceği kadar basittir. Ayrıca Web sitenizi bize yaptıran her müşterimize, talep edildiği takdirde ücretsiz olarak, 1 saatlik yönetim paneli kullanım eğitimi vermekteyiz.

Sitenizi artık kendi başınıza güncelleyebileceksiniz.

Tags: webilekurumsalbirsitesiolarakyönetimpanelikimlikkolaysağlayanbütünlükgibisitelerihazırladığımızarayüzdilediğinizartıksitesininmarka
TOP

Kıbrıs web Tasarım