Web Sitesi Analizi

Çağı Yakalayın ve Güncel Kalın!website-analysis

Web sitenizi ziyaret eden değerli müşterileriniz yıllar öncesinin bilgileriyle hakkınızda olumsuz fikirler edinmesine izin vermeyin.

Siteniz sürekli güncel kalsın. Sunduğumuz güncelleme ve bakım hizmetleri ile web sitenizin performansını artırın.

İçerik güncellemeleri

Yenilenen içeriğinizin yayında olan Web sitesine yayınlanması konusunda Görünüm Tasarım olarak profesyonel destek vermekteyiz. Yeni ürünlerin girilmesi, fotoğrafların güncellenmesi, metinlerinizin düzenlenmesi gibi işlemler uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılacaktır.

Görsel güncellemeler

Logonuzun daha güncel, daha yaratıcı ve gorsel olarak sıfırdan tasarımı konusunda, sitenizdeki fotoğrafların düzenlenmesi, görsel öğelerin iyileştirilmesi gibi hizmetler alın, sitenizi her geçen gün daha kullanışlı ve estetik hale getirin.

Yazılım güncellemeleri

Web sitenize yeni uygulamalar eklemek gerekiyorsa, ihtiyacınız olan tüm yazılım hizmetlerini yazılım güncellemeleri kapsamında veriyoruz.

Mevcut yazılımlarınızın güvenlik açıklarına karşı denetimi, versiyonlarının yükseltilmesi gibi işlemler bu kapsamdadır.

Arama motoru performans iyileştirme

Arama motorlarında yeterince etkinlik gösterememekten şikayetçiyseniz, web sitenizde yapacağımız düzenlemeler ile arama motoru performansınız artacaktır.

Uygun anahtar kelimelerin sitenize yerleşimi, web sitenizin kodlamasında yapılacak iyileştirmeler sitenizin arama motorlarında bulunmasını kolaylaştıracaktır.

TOP

Kıbrıs web Tasarım