Hakkımızda

ofis

Değerli Müşterilerimiz,

Görünüm Tasarım,  Web alanında dijital reklam hizmetleri veren ve kalitesini uluslararası piyasada ispatlamış bir firmadır. Yazılım ve programlama konusunda sayılı başarılı projelere imza atan şirketimiz, Kuzey Kıbrıs'ta, yazılım ve Web tabanlı ihtiyaçları en yüksek kalite anlaşıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Büyümeye devam eden firmamız; kurumsallaşarak, Dijital Reklam Teknolojileri konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sürekli teknolojiyi takip eden firmamız, size özel son teknoloji ve profesyonel bir altyapı ile birlikte zengin tasarımlar sunmaktadır.

Görünüm Tasarım, size özel orijinal Web tasarımları, profesyonel Web ve dijital reklam teknolojisi hizmetleri yanında Mobil Uygulama Geliştirme (Android ve iOS) ve Sosyal Medya araçlarını en yerinde ve en zekice kullanıp, kullanışlı, harika ve benzersiz bir Web siteniz olmasını sağlamaktadır.

Sayılı başarılı projelere imza atan şirketimiz, dijital ortamda Web tabanlı bir çok uygulama geliştirmiştir. O günden günümüze şu an ki haliyle Görünüm Tasarım; Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir.

Devamlı değişim ve gelişim süreci gösteren Internet ve e-ticaret sektöründe uygun koşullar çerçevesinde, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet sağlayabilmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Görünüm Tasarım' ın öncelikli hedefi, herzaman kalite ve müşteri memnuniyeti politikasını baz alıp, müşterilerinin öneri ve görüşlerini değerlendirip, isteklerini maksimum derecede karşılamaktadır.

Ayrıca sektöründeki yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, geleceğe yatırım yapmaktadır. Bu sayede sizlerin geleceğe daha güvenli ve emin bir şekilde bakabilmenize olanak tanır.

Hayatın her alanındaki ürün ve hizmetlerin sunulmaya başlandığı Web ortamında, siz kişisel ya da kurumsal müşterilerimize ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak yeni bir Web sitesi ya da varolan Web sitenizin bakımı, güncellemesi veya yenilenmesi ve daha bir çok Web teknolojileri uygulamaları konusunda kalite odaklı politikamızla hizmet vermekteyiz.

Görünüm Tasarım olarak amacımız; Bireysel ve kurumsal müşterilerin yaşamlarını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun, doğru ve etkili bir şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, önlerine çıkabilecek engellere mümkün olan en kısa zaman zarfında müdahale edip, ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet' te yapılabilecekler konusunda sizlerin yanınızda olup, yol göstermektir.

İşimizde ne kadar ciddi ve profesyonel olduğumuzu, referanslarımıza gözatarak karar verebilirsiniz. Sizlerden gelecek olan her türlü soru ve taleplerinizi tarafımızdan içtenlikte yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

"Unutmayın! Kötü tasarlanmış bir Web sitesi hiçbir zaman başarılı olamaz!

Reklam veya tanıtımızı yaparken sektörünüzdeki rakiplerinizden daha güven verici, şık ve profesyonel bir tasarıma sahip olun,

herzaman bir adım önde başlayın!"

Sertan KURT - Sr. Web Application Engineer

3 adımda web siteniz hazır!

Hızlı açılan, güven veren ve çok kolay güncellenen bir web sitesi mi istiyorsunuz? Ozaman doğru yerdesiniz! En yeni ve en göz alıcı tasarımlarla dijital kimliğinizi oluşturalım...

KURUMSAL +

planlama ve strateji

planlama ve strateji

Sizinle öneri ve görüşlerimizi paylaşarak, ortaya taze fikirler çıkartalım ve proje kapsamında hayata geçirelim...

tasarım ve geliştirme

tasarım ve geliştirme

Sadece size özel tasarımlar uygulayarak, piyasada orijinal kalmanızı sağlıyoruz...

test ve yayına alma

test ve yayına alma

Web sitenizin tüm fonksiyonel testlerini son derece ciddi ve dikkatli yapıyoruz...

Görünüm Tasarım bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü internet sitesi, flash banner, logo tasarım, cd katalog ve grafik tasarım hizmetleri ile firmanızın tanıtımını Internet üzerinde en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefler.

Ayrıca bilgi işlem ve Internet Teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinizde "Size Özel Çözümler" sunmaktadır.

Görünüm Tasarım, uzman kadrosuyla herzaman sizlere yardıma hazır, genç ve dinamik ruhlu profesyonellerden oluşmaktadır.

Görünüm Tasarım, Web uygulamaları tasarım ve geliştirme sektörleri üzerinde hizmet vermektedir. Görünüm Tasarım olarak kişiye özel tasarımlarımız ve uygulamalarımız ile müşterilerimizin faaliyetlerine rahatlık ve güven içerisinde devam edebilmeleri için olanaklar sunuyoruz. Size güvenilir, kaliteli ve profesyonel iş ortaklarımızın sağladığı ürün ve destek ile geniş bir yelpazede hizmet seçeneğini önünüze sunuyor.

Görünüm Tasarım olarak önümüze koyduğumuz en önemli hedef; çalışmalarımızda katettiğimiz yol ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda Uluslararası bilişim sektöründe hızla ilerlemek ve dünya standartlarının üzerinde hizmet verebilmektir. Teknik deneyimlerimizle bilişim dünyasını aydınlatmak ve yüksek kalitemiz ve standartlarımızla markamızı en iyi yaparak sektöre yön vermek gayesindeyiz.

Yüksek kaliteli ve alanımızda profesyonel, Görünüm Tasarım çalışanları olarak siz değerli müşterilerimize ürün satışınızda ve hizmetlerinizde etkili, yeni koşullara uyumlu ve kazançlı olabilmeniz için esnek, isteklerinize uygun uygulamalar sunuyoruz.

Tecrübeli

Biz, son derece deneyimli, kalifiye ve enerjik yenilikçi tasarımcılar, programcılar ve en son teknolojik uluslararası deneyime sahip ağ uzmanlarından oluşan çeşitlendirilmiş bir ekibiz. Bütün ekip üyelerimiz benzer projeler üzerinde Uluslar arası deneyime sahiptir.

Uluslararası standartlar

Kendimize uluslararası alanda kabul edilmiş araçları, prosedürleri ve kavramları takip etmeyi, kullanmayı, geliştirmeyi ve standartlaştırmayı görev edindik. HTML5, XHTML, IBM Web Stil Yönergeleri ve W3C Web standartları şu an uyguladığımız ve geliştirdiğimiz temel standartlardır.

Alanında uzman eğitimli

Uzman çalışanlarımızın tecrübeleri, Avrupa ve Amerikan kurumları ile uluslararası nitelikleri yönünden akredite edilmiştir.

Güvenilirlik, Tutarlılık ve Kalite

Biz, müşterilerimizin kalite ile her ne pahasına olursa olsun tüm iş ihtiyaçlarını karşılamada standartlara sahip olmayı hak ettiğine inanıyoruz. Bu alandaki engin tecrübelerimiz ile benzer projeler üzerinde yaptığımız çalışmalar biz bu konuda tercih edilebilir konuma getiriyor.

İşbirliği

Biz, sektörde yer alan diğer firmalar ve üniversiteler ile yapılan işbirlikteliklerinin çok sağlıklı bir biçimde yürütülmesi sonucunda sektöre ve müşterilerimize sunduğumuz hizmete koyacağı katkıya yürekten inanıyoruz.

Seçkin proje ekibi

Proje ekibimiz %100 lük bir eforla bu projenin hedeflenen planda yürütülmesi için görev üstlenmektedir.

Web siteniz artık herzaman aramalarda en üst sıralarda olacak!

İnternet'te daha sağlam adımlarla yer almak istiyorsanız. Doğru adrestesiniz!

100% Müşteri Memnuniyeti

Tasarladığımız web sitelerinin günlük yedeklenmesi, otomatik yazılım güncellenmeleri yanısıra sizden gelecek her türlü taleplere en kısa sürede yanıt vererek, sitenizin herzaman istikrarlı çalışmasını sağlıyoruz...

İSTATİSTİKLER

150+

TAMAMLANAN PROJELER

7+

BU AYKİ YAZILIM PROJELERİ
 

240+

BU AYKİ TOPLAM ÇALIŞMA SAATİ

120+

MÜŞTERİLERDEN GELEN TALEPLER
Etiketler: webbirtasarımgörünümreklamkonusundadijitalhizmetprofesyoneldahayazılıminternetbaşarılıkalitedevamşekildesizeteknolojileritakipfirmamız
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım