Sosyal Medya Asistanı

Sosyal Medya Optimizasyonu tekniklerini en iyi şekilde kullanın!

social-mediaSosyal medya ve email marketing ile firma ya da ürününüzü en verimli şekilde tanıtın.

Hizmetlerimiz

 • Analiz & Strateji

 • Marka Konumlandırma

 • Görsel Tasarım

 • İçerik Yönetimi

 • Topluluk Yönetimi

 • Uygulama Geliştirme

 • Kampanya Yönetimi

 • Monitoring

 • Reklam & Pazarlama

 • Optimizasyon

 • Facebook Sayfa / Takipçi Sayısı Arttırma

Facebook Sayfanıza Hayran Kitlesi

Facebook üzerinden yeni bir sayfa açtınız ve çok hızlı bir şekilde popülerliği artsın istiyorsunuz. Ozaman doğru adrestesiniz. Aşağıdan size en uygun paketi seçin, projenize hemen başlayalım. Üstelik projeniz zamanında tamamlanmaz ise, 100% para iade garantisi sunmaktayız.

facebook-fan-banner

Neden Facebook Fan?

Çünkü, Facebook bugün internet üzerindeki en büyük pazarlama platformların biri olarak bilinmekte ve web sitesi, hizmet veya ürün tanıtımı için mükemmel bir yerdir. Bu platformu kullanarak şimdi daha çok Facebook Hayranlarına sahip olabilirsiniz.

Gerçek Facebook Hayranları

İzlediğimiz yol sonuçta tanıtımını yaptığınız ürün veya herhangbir şey olsun, onun ile etkileşimde bulunacak gerçek kişiler ile yapılır. Bunlar sahte veya geçici olarak oluşturulmuş hesaplar değildir. Biz size ihtiyacınız olan facebook hayranlarını belirleyerek, diğer potansiyel müşterileri çekmenin en etkili bir yolu olduğunu vurgulamak isteriz.

E-mail Marketing Hizmetimiz:

Firmanızın, Ürün ve hizmetlerinizin reklamına talibiz.

 • Siteniz var, geniş kitlelerce ziyaret edilmesini mi istiyorsunuz ?
 • Alışveriş Mağazanızı, Milyonlarca Internet kullanıcısına tanıtmak, ürün ve hizmetlerinizin pazarlanmasını, satışlarınızı artırmayı mı arzuluyorsunuz?
 • İşinizle, ürün ve hizmetlerinizle ilgili sektörlere ulaşmak yeni iş bağlantıları kurmak mı amacınız?

Reklam metninizi hazırlayın. Sizi milyonlara tanıtalım.

Unutmayın, bir Web sayfanız olabilir; ancak bu cadde ve sokaklarda rastladığımız reklam panolarına benzer. Hani tesadüfen bakan görür. Oysa Mailling yöntemi kişinin eline tutuşturulan bir broşür, ad ve adresine gönderilen bir mektup işlevi gürür.

2007'den bu yana işimiz mail adresleri toplamak, sektörlere göre tasnif etmek, isteyen müşterilerimiz adına bu datalara ücreti mukabilinde reklam tanıtım gönderileri yapmakdır.

Süreç içerisinde elimizde TİCARİ PAKET VE KARMA PAKET adlarında iki data oluşmuştur.

TİCARİ PAKET : Adından da anlaşılacağı üzere Türkiye'deki firmaları, bunların sahip yönetici ve çalışanlarının adreslerini içermekte olup Adres sayısı 6,5 Milyon'dur. 900ü aşkın ANA VE ALT Sektör başlığı içermektedir.

KARMA PAKET : Adındanda anlaşılacağı gibi, yine Türkiye'li internet kullanıcılarına ait, ancak herhangi bir tasnife tabi tutulmadan toplanmış listelenmiş adreslerden oluşmaktadır. Adres sayısı 25 Milyon' dur.

E-Posta reklamın diğer matbu reklam imkanlarına üstünlüğü vardır. Bir gazete yada Bir Sektörel Dergiye reklam vermeye kalksanız dar bir alanda kendinizi ifade bile edememek bir yana milyarları aşan maliyeti de cabası. Mesela bu gün için en fazla satan gazetenin tiraji 650 bin dolayındadır. Arayın sorun isterseniz Bir A4 ( çizgisiz dosya ) ebadında bir alana renkli yada renksiz reklam fiyatı ne kadardir diye..

Gazeteyi alan 650 binden kaçı bakar ki " bugun gazetenin reklamlarında ne var acaba" diye?

Oysa Mail Reklam mutlaka adrese teslim edilir. Ve açılıp bakılma şansı gazeteye oranla çok çok daha yüksekdir. Kapınıza gelen bir mektubu düşünün; Tanımadığınız birinden bile gelmiş olsa mutlaka açar bakarsınız içine " Acaba ne var ? " diye merak ederek.

Sonra 650 bin mi daha büyük 3 milyon mu, 5 milyon mu? Hangisi daha hesaplı sizce ?

Konuyla ilgili el ilanı, broşür yada katalog hazırlayıp bunu dağıttırmak isteseniz bile bununda dizgisi, tasarımı, grafiği baskısı falanı filanı derken yine maliyet alır yürür.

Etiketler: birfacebookreklamürünçokdahamilyonpaketvarsosyaldiyesayısıyadayönetimimailveyainternetbile650ile
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım