Twitter’ı Takip Ettiklerinizin Gözünden Görebilirsiniz

twitter-followerTwitter bugün resmi profilinden yaptığı açıklamayla, diğer üyelerin twitter’dan takip ettiklerini görebileceğiniz yeni bir özelliğini duyurdu. Twitter sayfanızda takip ettiğiniz bir kullanıcının profiline girip takip ettikleri menüsünün altından “Zaman akışı olarak görüntüle” bağlantısına tıkladığınızda, bu kullanıcının Twitter’ı gördüğü gibi görüyorsunuz.

Diğer kullanıcıların da sizin profilinize aynı şekilde bakabileceğini düşündüğünüzde takip ediliyormuşsunuz gibi bir his oluşuyor. Ancak takip ettiğiniz kişilerin tweetlerinin sizin gördüğünüz şekilde bir başkasına görünmesinin zarar verebileceği bir durum gerçekte bulunmuyor.

Başkasının profilinde geziniyormuş hissi uyandıran yeni özellikle birlikte bir shuffle(rastgele) tuşu da profil sayfalarına eklenmiş. Bir başkasının profilinden takip ettiklerine bakarken sağ üst köşede çıkan ikona bastığınızda karşınıza takip ettiğiniz bir başka kişinin profili geliyor.

twitterfollower2

twitterfollower3

İlk dönemlerinde sisteminde sürekli sorunlar yaşayan Twitter, bugün gelinen noktada sorunları çözmüş olacak ki trafiğini daha da artırmanın yollarını arıyor.


{/zj_fbcomment}
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım