MyCar: Araç sahibini plakayla Facebook’ta bulun

MycarMycar, bir aracın sahibini plakası üzerinden bulmanızı sağlayan bir Facebook uygulaması. İlker Ermurat‘ın kurucusu olduğu girişim yakalayacağı kitle ile dikey alanda güçlü bir ağ kurmak istiyor.

Uygulama hem Türkçe hem de İngilizce hizmet veriyor. Uygulamayı kullanmak için aracınızın olması gibi bir ön şart yok. Arabası olan kullanıcılar ise kayıt bölümünden marka, model, renk, yıl ve plakasını (plakanız bize bilgilerinizin doğrulunu kontrol için gerekiyor) girerek sisteme dahil oluyor.

Hangi araca sahip olduğunuzu Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşan uygulama, arama motoru üzerinden size ulaşılmasını da sağlıyor.

Şu an 10 bin üyeyi geçen kullanıcı sayısınıFacebook’un etkileşim gücü ile kısa sürede yukarılara taşımak isteyen Mycar,  kişisel araç geçmişinizi bir kayıt altında tutmanın yanısıra yakında açılacak istatistlik bölümüyle Türkiye’deki araba kullanıcılarının istatistiğini çıkarmayı hedefliyor.

Süreç içinde MyCar’ın Facebook’tan bağımsız bir web sitesi ve mobil uygulaması olması da planlanıyor. Gelir modelini hedefe dönük reklamlar üzerine kuran girişim şu an 3 yazılımcı ve 1 tasarımcı ile yoluna devam ediyor.


{/zj_fbcomment}
Etiketler: birmycarileuygulamasıkayıtuygulamaşugirişimhemfacebooküzerindensahibiniaraçolmasıaçılacak istatistlikisteyentaşımakyakındayanısırayukarılara
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım