Boyner Grubu’nun Morhipo’su 1 yılda ne kadar büyüdü?

Morhipo.com_Haftanın son günü e-ticaret açısından oldukça hareketli geçiyor. Bu kez Morhipo.com ile e-ticarete adım atan Boyner Grubu’nun 1 yıllık performansını ortaya koyan rakamlar elimize ulaştı.

Bizzat Cem Boyner’in katılımıyla tanıtılan Morhipo, hatırlanacağı üzere Hepsiburada’nın kurucularından ve eski Genel Müdürü Kaan Dönmez’in yöneticiliğinde hizmet vermeye başlamıştı. Sezon ürünlerini hem de indirimli kampanyaları bir arada sunan Morhipo’nun 1 yıl sonunda ulaştığı üye sayısı 2 milyonu geçmiş.

Yeni sezon bölümünde 400’e yakın markanın 15 binden fazla modelini bulundurduğunu öğrendiğimiz Morhipo, özel indirim bölümünde bugüne kadar 4 binden fazla kampanya sunmuş ve günlük 25 ortalama kampanya sayısına ulaşmış.

Boyner Holding bünyesindeki markaların ulaşılabildiği tek adres olması açısından avantajlı bir konumda olan Morhipo, tedarikçi sayısını da 900′e çıkararak ürün çeşitliliğinde ulaşılması zor bir noktaya ulaşmış.

E-ticaretten kazandığını sosyal sorumluluk projelerine de harcayan Boyner Grubu şimdiye kadar TOG, LÖSEV, TOÇEV, AÇEV, KEDV, KAMER gibi kuruluşların da projelerini desteklemiş.

E-ticaret pazarında nasıl bir yer edineceğini merak ettiğimiz Morhipo, günlük ortalama tekil ziyaretçi sayısını 250 bin (aylık 7,5 milyon) olarak veriyor ve kendi kategorisinde ulaşmak istediği hedefleri yakalamış gibi görünüyor.

Üst segmentteki e-ticaret hacminin ne kadar olduğunu, ziyaret ve üye ortalamalarının daha yüksek olduğu orta ve alt seviyeden daha mı çok kazandığını yeni Türk Ticaret Kanunu ile görmüş olacağız.


{/zj_fbcomment}
Etiketler: morhipoboynerticaretkadarbirkampanyadahailefazlayenibindenbölümündekazandığınıüyegünlüksezongrubu’nunsayısınıgibiortalama
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım