Garanti’nin Günün Bonusu, Doğuş İnternet ortaklığı ile Bonubon.com oldu

Bonubon.com_Bonubon.com’un ‘hakkımızda’ kısmındaki açıklamaları verdiğimiz ilk bilgiyi doğruluyor. Daha önce paylaşmadığımız ve projenin yeni ortağı olarak karşımıza çıkan isim ise Doğuş Holding’in bir yatırımı olan Doğuş Yeni İnternet.

Bonubon.com-garanti-dogus

Garanti Ödeme Sistemleri ve Garanti Teknoloji’den aldığı destekle hayata geçirildiği belirtilen proje “firmalara yeni dönem iletişim ve kampanya hizmeti sunan bir pazarlama şirketi” olarak tanımlanıyor ve daha basit bir dille grup alışveriş pazarının yeni oyuncusu oluyor.

Sadece indirim ve kuponlara odaklanmayan girişimin yeni deneyimler sunacağı da not ediliyor ve burada Garanti Bankası’nın kurumsal deneyimi olan Garanti Hobi Kulübü aklıma geliyor.

Doğuş Holding son dönemde euro.message’ın azınlık hissesini satın almış ve Enmoda.com’un yüzde 75′ini Markafoni’ye satmıştı. Bu iki adımdan elde edilen kazançların Bonubon’a olumlu etki yapacağı pekala düşünülebilir.

Günün Bonusu’ndan ilk bahsettiğimizde Garanti’nin böyle bir girişim yapacağına ihtimal vermeyenler olmuştu. Geçtiğimiz dönemde Turkcell’in gncteklif ile, yakın zamanda Milliyet’in Markapon ortaklığı ile grup alışveriş pazarına girmesini ve Sabancı Holding’in e-ticaret pazarına sıcak bir giriş yaptığını göz önünde bulundurursak bundan sonra Türkiye e-ticaret pazarında her şeye ihtimal vermenin faydalı bir yaklaşım olacağını söyleyebilirim.

Etiketler: biryenigarantidoğuşilkpazarınaalışverişolarakgaranti’nindahaticaretortaklığıinternetdönemdegününilebonuboncom’unihtimalkazançların
EN ÜST SAYFA
kıbrıs web tasarım kktc sitesi reklam internet seo dizayn web tasarım logo yazılım google arama motoru optimizasyonu profesyonel firma e-ticaret sayfa şirketi web sitesi

Kıbrıs web Tasarım