App Store’dan uygulama indirilme sayısı 25 milyara ulaşıyor

app-store-25-billion-e1330597961298-225x252Uygulama pazarında rakiplerine göre daha fazla uygulamayı barındıran Apple’ın uygulama mağazası App Store, indirme rekoru kırıyor. Apple, 25 milyar adet uygulama indirme rekorunu kutlamak için geri sayıma başladı.

Apple’ın sitesinde yayınlanan geri sayım sayacına göre yaklaşık 90 milyon indirme sonra rekor kırılmış olacak. Geri sayım sayacı çok hızlı bir şekilde değişiyor. Sayaca bakıldığında saniyede yüzlerce uygulamanın indirildiğini görülüyor. Tahminlerimize göre yarın bu rekor kırılmış olacak.

Apple, 25 milyarlık uygulama indirilme rekoru kırıldığında bir şanslı kullanıcısına hediye verecek. 25 milyarıncı uygulamayı indiren kullanıcı 10 bin dolarlık hediye çekini kazanmış olacak.

Uygulama indirme sayısı olarak Türkiye’nin App Store’daki yerini net olarak bilmiyoruz. Sayacı takip edip, 25 milyara yaklaştığında siz de bir uygulama indirin. Belki hediye çeki size çıkar Laughing

Apple’ın sitesinde yer alan geri sayım sayacını aşağıda görebilirsiniz.

app-store-25-billion2-640x359


{/zj_fbcomment}
Tags: uygulamageriindirmegörehediyeappsayımbirolacakolarakrekorusayısıapplekırılmışsitesindeapple’ınmilyaraindirilmerekoruygulamayı
TOP

Kıbrıs web Tasarım